Czy moje dziecko jest niejadkiem?

W kameralnym gronie porozmawiamy jak sobie poradzić w konkretnych sytuacjach, aby pomóc a nie zaszkodzić.

Problemy żywieniowe wieku dziecięcego najczęściej dotyczą zmian w zainteresowaniu jedzeniem, apetytem. Stosujemy różne metody, aby dziecko zjadło . Tym czasem aby skutecznie pomóc trzeba zastanowić się co jest przyczyną takiego zachowania. Które zachowania wynikają z rozwoju dziecka i są zjawiskiem naturalnym a które mogą wzbudzać nasz niepokój.

Jeśli obserwujesz;
• Dziecko nie chce próbować nowych smaków,
• Inaczej je w przedszkolu, w żłobku a inaczej w domu,
• Niepokoi Cię, że Twoje dziecko ogranicza ilość spożywanych produktów
• Masz dość zachęcania dziecka do zjedzenia "choć jednej łyżeczki"?

Niejadek, neofobia, wybiórcze jedzenie, lęk przed spróbowaniem to co raz bardziej popularne określenia, które często zbyt pochopnie i mylnie używane.

Czy taka sytuacja dotyczy Twojego Maluszka? Zapraszam na spotkanie, omówimy przyczyny braku apetytu u dzieci i sposoby na zmianę tej sytuacji.Podczas spotkania podzielę się z Wami wiedzą i doświadczeniem .
Na co dzień zajmuje się żywieniem głównie dzieci (Psychodietetyk, Edukator Żywieniowy), współpracuje ze żłobkami, przedszkolami, szkołami w zakresie prawidłowego odżywiania,psychologii jedzenia, układam i analizuje jadłospisy w placówkach na terenie całej Polski. Prywatnie jestem mamą 4 latka, który również przechodzi książkowo wszystkie etapy "jedzenia" i "grymaszenia" :) Zapraszam również na mój profil na FB Jedzzglowa.pl

 

3.04.2019- GODZ 17.15

Żłobek Dziecięce Horyzonty Skarbowców 71

Cena 60 zł

Zapraszamy