• 1

OPIEKA-EDUKACJA-WSPARCIE

NIEPUBLICZNY, PRYWATNY ŻŁOBEK CHILD HORIZONS - DZIECIĘCE HORYZONTY

 

Bal karnawałowy w żłobku

 

zlobek-prywatny-wroclaw-bal-karnawalowy

Kowboje, diabełki, ksieżniczki i superbohaterowie w żłobku. To znak, że trwa karnawał czyli czas na jeszcze więcej zabawy i uśmiechu.

Widzieliśmy na obrazkach jak sie bawią i przebierają ludzie na całym świecie, sami pokolorowaliśmy papierowe maski i pobawiliśmy sie w zabawy taneczne. A wszystko to w wyjątkowych strojach, o które zadbali nasi dzielni rodzice.

Zdjecia ju z w galeri :)

Dzień kredki

dzien kredki w zlobku we wrocławiu

Dzień kredki wpisalismy do kalendarza wydarzeń okolicznościowych w żłobku. Wydarzenie to jest dobrą okazją dla dzieci by w wyjątkowy sposób wspomóc rozwój maluchów.

Ćwiczyliśmy między innymi:

  • stosunki wielkości przedmiotów
  • kształty i rozmiary
  • kolory
  • małą motorykę

 

Zabawom przewodziły pacynkowe kredki uszyte przez nas z filcu.

Rodziców zapraszamy do galerii.

Andrzejki

teatrzyk cieni w żłobku-andrzejki 

 

Kolejny magiczny dzień w żłobku już za nami. Teatrzyk cieni przybliżył nam historię rycerza i ksieżniczki. Poznaliśmy także leśne zwierzęta i wiemy już które z nich zapadają w sen zimowy. Zapraszamy do galerii zdjęć .

Dzień Pluszowego Misia

 mis-kolorowy-zlobek-prywatny-wroclaw

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Do wydarzenia zapraszamy na nasz blog na którym przeczytacie historię Pluszowego Misia oraz zobaczycie jakie misie uszyli swoim dzieciom ich rodzice.

 

Zapraszamy!

Zakończenie roku 2013/2014

 

zakonczenie-zlobka-dyplom 

 

W piątek 29-08-2014 zakończyliśmy rok 2013/2014. Wszystkim obecnym już przedszkolakom i ich rodzicom życzymy samych dobrych chwil i duuużo uśmiechu!!!