Angielski ze szkołą DIVERSLINGVA

  • 1

 

 

  • Angielski dla przedszkolaków
  • Zabawy z językiem angielskim

kurs-jezyka-angielskiego-dla-dzieci-wroclaw

Współorganizatorem kursu "ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW"  jest Centrum Języków Obcych DiversLingva.

Angielski dla dzieci we Wrocławiu jest prowadzony przez Centrum Języków Obcych DiversLingva już wiele lat, a my mamy całkowite zaufanie do Centrum korzystając z ich programu Zabaw z Językiem Angielskim w żłobku. Lektorzy DiversLingva na co dzień prowadzą zajęcia w przedszkolach.

Read More

zabawy-z-jezykiem-angielskim

ZABAWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM                                                                                                                                                                                                  skorzystajmy z doświadczenia Centrum Języków Obcych Diverslingva

 

 O nauce języka najmłodszych napisano już wiele. Zwolennicy mówią o tym, że umysł dziecka jest bardzo chłonny w tym wieku a dzieci ciekawe wszystkiego co też pozwala im przyjmować wiele nowych informacji. Przeciwnicy sądzą, że dziecko musi najpierw nauczyć sie mówić własnym jezykiem a na naukę jezyka obcego bedzie jeszcze czas.

Dla nas zabawy z językiem obcym są przede wszystkim jedną z wielu form spędzania czasu z dzieckiem. Pamiętajmy, że uczymy się nie tylko "od innych" ale także "poprzez innych". Czasem sama forma, atmosfera tego, że robimy coś poważnego ucząc również myślenia abstrakcyjnego jest nie mniej ważna niż to, że dziecko nazywa przedmioty, zjawiska w obcym jezyku.

          Zajęcia z lektorem odbywają sie dwa razy w tygodniu. Wszystkie wprowadzane zabawy, piosenki, wierszyki etc. są powtarzane codziennie przez opiekunki tak, by dzieci mogły poznawać jezyk w sposób naturalny.

       Dla rodziców chcących wprowadzać elementy ZABAW Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM w domu udostępniamy materiały do pobrania z naszej strony w formie Zeszytu Do Języka Angielskiego w zakładce Zeszyt.

Read More