• 1

OPIEKA-EDUKACJA-WSPARCIE

NIEPUBLICZNY, PRYWATNY ŻŁOBEK CHILD HORIZONS - DZIECIĘCE HORYZONTY

 

 • Poznaj Vedusa

  VEDUS Pies rasy border collie Data urodzenia: 31.01.2006 Egzamin w klasie terapeutycznej       Główne cele realizowane podczas zajęć
 • Logopedia

  Dbając o prawidłowy rozwój dzieci nie zapomnielismy również o zajęciach logopedycznych. Zajęcia odbywają się każdego tygodnia i są bezpłatne. Są
 • Muzykoterapia/Rytmika

  Drodzy rodzice! Wprowadziliśmy nowe zajęcia w żłobku - muzykoterapię.
 • Język angielski

     
  • Angielski dla przedszkolaków
  • Zabawy z językiem angielskim

  kurs-jezyka-angielskiego-dla-dzieci-wroclaw

  Współorganizatorem kursu "ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW"  jest Centrum Języków Obcych DiversLingva.

  Angielski dla dzieci we Wrocławiu jest prowadzony przez Centrum Języków Obcych DiversLingva już wiele lat, a my mamy całkowite zaufanie do Centrum korzystając z ich programu Zabaw z Językiem Angielskim w żłobku. Lektorzy DiversLingva na co dzień prowadzą zajęcia w przedszkolach.

  Read More

  zabawy-z-jezykiem-angielskim

  ZABAWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM                                                                                                                                                                                                  skorzystajmy z doświadczenia Centrum Języków Obcych Diverslingva

   

   O nauce języka najmłodszych napisano już wiele. Zwolennicy mówią o tym, że umysł dziecka jest bardzo chłonny w tym wieku a dzieci ciekawe wszystkiego co też pozwala im przyjmować wiele nowych informacji. Przeciwnicy sądzą, że dziecko musi najpierw nauczyć sie mówić własnym jezykiem a na naukę jezyka obcego bedzie jeszcze czas.

  Dla nas zabawy z językiem obcym są przede wszystkim jedną z wielu form spędzania czasu z dzieckiem. Pamiętajmy, że uczymy się nie tylko "od innych" ale także "poprzez innych". Czasem sama forma, atmosfera tego, że robimy coś poważnego ucząc również myślenia abstrakcyjnego jest nie mniej ważna niż to, że dziecko nazywa przedmioty, zjawiska w obcym jezyku.

            Zajęcia z lektorem odbywają sie dwa razy w tygodniu. Wszystkie wprowadzane zabawy, piosenki, wierszyki etc. są powtarzane codziennie przez opiekunki tak, by dzieci mogły poznawać jezyk w sposób naturalny.

         Dla rodziców chcących wprowadzać elementy ZABAW Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM w domu udostępniamy materiały do pobrania z naszej strony w formie Zeszytu Do Języka Angielskiego w zakładce Zeszyt.

  Read More
                                           

Przegląd Aktualności

 • Rekrutacja w żłobku 2017 Wrocław +

  Informujemy, iż do 17 lipca nie posiadamy wolnych miejsc w żłobku. Zachęcamy Read More
 • Warsztaty z fizjoterapeutą w żłobku +

  Serdecznie zapraszamy w piątek, 29.01.16 o godz 17.15 na warsztaty z fizjoterapeutą, podczas Read More
 • Adaptacja w żłobku. Spotkanie z psychologiem. +

  Adaptacja w żłobku. Spotkanie z psychologiem.         W czwartek 28-08-2014 spotkalismy się wraz z rodzicami, Read More
 • Zdjęcia z "Dnia Mamy" +

  Zdjęcia z   Zapraszamy do galerii zdjęć, w której znajdziecie zdjęcia z "Dnia Mamy". Read More
 • Jak rozmawiać trzeba z psem - dogoterapia +

  Jak rozmawiać trzeba z psem - dogoterapia 20 marca spotykamy się z pieskami czyli Jak rozmawiać trzeba z psem. Read More
 • 1
 • 2

Żłobek Wrocław Child Horizons - Dziecięce Horyzonty - Wrocław Krzyki, ul. Skarbowców 71

OBOWIĄZEK IMFORMACYJNY ADMINISTRATORA

 • Administratorem danych osobowych przetwarzanych w zakresie i celach określonych przez Administratora jest

                                                   Sylwia Szymańska

                     Niepubliczny Żłobek Child Horizons – Dziecięce Horyzonty

 1. Skarbowców 71, 53-025 Wrocław, email- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 • Dane osobowe przetwarzane są w związku z opieką dzienną nad małymi dziećmi, bądź w innych celach, na które osoba, której dane dotyczą wyrazi zgodę, jeżeli zgoda jest wymagana przez obowiązujące przepisy prawa, a także do celów związanych z przygotowaniem i realizacją umów.
 • Administrator przetwarza dane zgodnie z prawem, zbiera je dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i nie poddaje dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami. Dane są zbieranie jedynie w adekwatnym, niezbędnym i koniecznym zakresie w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane. W ramach prowadzonej działalności Administrator przetwarza dane osobowe dotyczące małych dzieci, i ich rodziców/opiekunów prawnych w celach i zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa, ze szczególnym uwzględnieniem ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.
 • Administrator dokłada wszelkich starań, aby chronić przetwarzane dane osobowe przed nieuprawnionym dostępem do nich osób trzecich i w tym zakresie stosuje organizacyjne i techniczne środki bezpieczeństwa na wysokim poziomie.
 • Dane mogą być udostępniane jedynie podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa.
 • Dane osobowe nie są przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych
 • Administrator przechowuje dane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, przez okres niezbędny do realizacji umów. W celach, na które osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, dane te są przechowywane do momentu wycofania zgody.
 • Podanie danych w celach związanych z wykonywaniem obowiązków prawnych jest obowiązkowe. W pozostałych przypadkach podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne, uniemożliwia korzystanie z usług Administratora. Jeżeli przetwarzanie danych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy, podanie niezbędnego i określonego zakresu danych jest konieczne.
 • Jeżeli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów, to przysługuje jej prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania tych danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania i uzupełniania.
 • Administrator danych nie stosuje „profilowania”, co oznacza formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących osobistych preferencji i zainteresowań. Administrator nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji w indywidualnych przypadkach opartych na profilowaniu, nie podejmuje decyzji, która może opierać się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu i miałaby istotnie wpływać na osobę, której dane dotyczą.
 • Administrator wdraża właściwe środki ochrony praw, wolności i prawnie uzasadnionych interesów osoby, której dane dotyczą.
 • W przypadku podejrzenia lub stwierdzenia przez osobę, której dane dotyczą, że dane osobowe przetwarzane są z naruszeniem przepisów prawa, ma ona prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • W celu uzyskania dodatkowych informacji, w zakresie spraw dotyczących zasad przetwarzania i ochrony danych osobowych u Administratora, należy kontaktować się z Administratorem:

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Adaptacja - pierwsze kroki w żłobku
 • Zapisy do żłobka!
 • icon Nowy jadłospis
 • icon Poznaj kucyka Lino
 • Blog żłobka
Wcześniejsze przygotowanie do pierwszego dnia w żłobku jest możliwe i bardzo pomocne. Pragnę przedstawić kilka sposobów, które mogą pomóc rodzicom i dziecku, przezwyciężyć trudne chwile. Read More
Trwa rekrutacja. Mamy wolne miejsca w żłobku na miejsca komercyjne w 2015r we Wrocławiu przy ul. Skarbowców 71. Zapraszamy do osobistego kontaktu w żłobku we Wrocławiu przy ul. Skarbowców 71 oraz do zapoznania się z ofertą. Nie pobieramy opłaty za adaptację. Wpisowe wynosi 350zł. W sprawie rekrutacji w 2015 apraszamy do działu: rekrutacja w żłobku.   Szanowni Rodzice!         Tworzymy Read More
Aktualny jadłospis Read More
 
  Poznaj kucyka Lino       Imieniny Norberta oraz Dzień Dziecka obchodzimy tym razem na łonie natury. Rodzice Norberta prowadzą Szkółkę Jeździecka i zaprosili nas do współorganizacji wydarzenia. Zapraszamy więc wspólnie wszystkie dzieci naszego żłobka wraz z rodzicami dn. 08.06.2013 do Szkółki Jeździeckiej Dokama gdzie czekać będzie na nas kucyk Lino. Wszystkie dzieci będą miały okazję przejechać się na grzbiecie Read More
Prowadzenie żłobka to nasza pasja, którą dzielimy się na blogu. Znajdziecie tutaj garść aktualności ze żłobka, zobaczycie co nas inspiruje a także poznacie nasza postawę dotyczącą opieki, wychowania i edukacji najmłodszych. Zapraszamy także do komentowania artykułów i wyrażania swoich spostrzeżeń. A może chcesz dodać własny artykuł, zamieścić ciekawą informację? Nic prostszego. Napisz do nas wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a odezwiemy się Read More